Daugiau apie STREAMER

 

Paprastas sprendimas kovai su COVID-19 viruso plitimu Jūsų parduotuvėje, paslaugų teikimo vietoje, ofise ir/ar kitose patalpose, kurias lanko klientai, tiekėjai, partneriai, darbuotojai.

„Streamer Electric“, gaminanti vidutinės ir aukštos įtampos elektros tinklų sprendimus, sukūrė laisvų rankų durų atidarymo sistemą, kuri padės išvengti koronaviruso plitimo.

Pagrindinės koronaviruso prevencijos priemonės yra vengti minios, neliesti savo veido, o viena iš svarbiausių yra kuo mažesnė sąveika su „populiarių/ dažnai liečiamų objektų“ paviršiais su kuriais susiduria visi.
Pavyzdžiui, ar žinojote, kad nešvariausia automobilio dalis yra tikrai ne ratlankiai, o vairas?
Koronaviruso pandmeija verčia mus visus ženkliai apriboti mobilumą ir kontaktus. Kodėl tai svarbu? Tai kvėpavimo takų virusas. Jį pirmiausia perduodamas oro lašeliniu būdu. Ir pagrindinis nenorinčių susirgti tikslas yra sumažinti kontaktą su „viruso lašeliais“.

Ką tai reiškia? Susirgęs žmogus čiaudėjo į ranką, tuo pačiu delnu griebė turėklą transporte ar krepšį parduotuvėje, atidarė duris, kurias sveikas žmogus atidarė po jo. O virusas jau yra naujame delne – akys trinamos, veidas liečiamas, uždengiama burna … ir štai užkrėstų žmonių sąraše yra dar vienas asmuo. Todėl labai svarbu vengti neliesti viešų objektų, ypač tų, kuriuos esame priversti liesti. Pavyzdžiui, durų rankenos.

Ar galime ką nors padaryti dėl savęs, dėl savo artimųjų, dėl savo klientų, partnerių, tiekėjų kad apsigintume? Norime pasidalinti šiuo išgyvenimu su jumis.

Tai yra partnerių iš gamybos siūlomas sprendimas, lengvai prieinamas visiems „Streamer“ klientams.
Durų atidarymo prietaisas gali būti naudingas ne tik apsaugai nuo žaibo, bet ir kovojant su koronavirusu. Kompanija jį vadina butleriu – jis gali būti pritaikytas įvairių tipų durims ir padeda jas atidaryti be rankų.

Dirbkime kartu, kad sustabdytume COVID-19 plitimą!

Susisiekite su mumis dėl komercinio pasiūlymo:
Andrius Rašimas
andrius@straikas.lt
+370 680 36421

Daugiau informacijos, kaip veikia Streamer butleris, žiūrėkite video: